Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 30.Mar.2010, 21:27 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Maloletnoj Romkinji pucali u stomak
BEOGRAD - U beogradskom naselju Makiš maloletnu devojčicu romske nacionalnosti I.S. je oko 16.30 u stomak pogodio metak koji je uleteo kroz prozor, a to se odigralo u naselju gde su raseljene neke od romskih porodica koje su živele ispod mosta Gazela, izjavio je portparol te zdravstvene institucije Drago Jovanović.
Iz MUP-a navode da je devojčica privatnim vozilom prevezena u Urgentni centar, kao i da je istraga u toku.
Zdravstveno stanje petnaestogodišnje devojčice stabilno >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << je posle operacije u Urgentnom centru, izjavio je nakon njenog obilaska zamenik gradonačelnika Beograda Milan Krkobabić.
"Grad će u saradnji sa MUP-om i Sekretarijatom za socijalnu zaštitu preduzeti sve da se pooštre bezbednosne mere koje se sprovode u naseljima gde su raseljene porodice ispod Gazele. Nadam se da će policija u najkraćem mogućem roku naći počinioca", kazao je Krkobabić, a prenosi služba za informisanje Gradske uprave Beoinfo.
Zamenik gradonačelnika istakao je da je sada najvažnije to što je operacija uspešno završena i što je zdravstveno stanje maloletne I.S. stabilno.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...







