Izvor: Kurir, 02.Mar.2012, 07:57 (ažurirano 02.Apr.2020.)
MIŠA OMEGA: JOCA AMSTERDAM MI JE DRUG
BEOGRAD - „Modelsica“ izostala! - Sretena Jocić poznajem sigurno 30 godina i na proslavu njegovog rođendana 25. oktobra 2007. došao sam sa sinom. Tek što nas je srdačno pozdravio, u lokal je upala policija. Bilo je to neprijatno iskustvo i za goste, ali i za slavljenika, koga su bez ikakvog povoda uhapsili kao da je terorista.
BEOGRAD - „Modelsica“ izostala!
- Sretena Jocić poznajem sigurno 30 godina i na proslavu njegovog rođendana 25. oktobra 2007. >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << došao sam sa sinom. Tek što nas je srdačno pozdravio, u lokal je upala policija. Bilo je to neprijatno iskustvo i za goste, ali i za slavljenika, koga su bez ikakvog povoda uhapsili kao da je terorista.
Ovo je juče u sudnici Centralnog zatvora posvedočio biznismen Milomir Joksimović, poznatiji kao Miša Omega. Nakon što je završio svedočenje u postupku u kojem se Jocić tereti da je ometao policiju prilikom hapšenja, sudija je dozvolila Joksimoviću da priđe „kavezu“ i kroz rešetke se pozdravi sa Jocićem.
Na jučerašnjem suđenju, o incidentu koji se dogodio tokom proslave rođendana Sretena Jocića trebalo je da govore i bivša „modelsica“ Nevena Adžemović i njen suprug Srđan, ali se oni, kao ni Hadži Dragan Antić, nisu pojavili.
(J. S.)















