MAJKA UBILA DVOJE NOVOROĐENČADI

Izvor: Kurir, 21.Okt.2010, 16:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

MAJKA UBILA DVOJE NOVOROĐENČADI

BEOGRAD - Ljubina Dukanac (38) iz sela Osonica kod Ivanjice uhapšena je zbog sumnje da je ubila svoje dve tek rođene bebe. Priveden je i njen otac Vukašin Dukanac (70), kojem je određen pritvor zbog sumnje da je ćerku podstrekivao na zločin.

Policija osnovano sumnja da je oba krivična dela Ljubina počinila u dogovoru sa ocem koji je podstrekavao da ubije novorođenčad ukoliko budu ženskog pola.

Osumnjičena je posle porođaja u januaru 2007. godine žensko novorođenče >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << ostavila u blizini porodične kuće, u snegu, gde je dete posle sat vremena preminulo.

Takođe, juna 2010. godine ponovo je rodila žensko dete i ostavila u kući, gde je dete bez hrane i nege umrlo.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.