MAJIĆEVOM UBICI 30 GODINA ROBIJE

Izvor: Kurir, 09.Jun.2011, 08:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

MAJIĆEVOM UBICI 30 GODINA ROBIJE

BEOGRAD - Konačno presuda! Navijač FK Rad Bojan Hrvatin (27) osuđen je u Višem sudu u Beogradu na 30 godina zatvora zbog ubistva navijača FK Voždovac Bojana Majića (30) u avgustu 2005. godine.

BEOGRAD -  Konačno presuda!

Navijač FK Rad Bojan Hrvatin (27) osuđen je u Višem sudu u Beogradu na 30 godina zatvora zbog ubistva navijača FK Voždovac Bojana Majića (30) u avgustu 2005. godine.

Zbog učestvovanja u tuči koja je prethodila ubistvu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Aleksandar Kovačević (26) osuđen je na dve godine, a Goran Pantelić (37) i Aleksandar Pavlović na po godinu dana zatvora.

Četvorica navijača Rada, kako je dokazano, 4. avgusta 2005. godine, naoružani noževima, šipkama i kamenicama ušli su u voz u kom su bili navijači Voždovca. Izbila je tuča, tokom koje je Hrvatin potegao nož i usmrtio Majića s tri uboda u vrat i grudi.

(J. S.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.