Kup: Minimalac Vojvodine u Zvečanu, slavlje i na Slanoj bari

Izvor: Radio 021, 24.Sep.2014, 19:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Branilac trofeja u Kupu Srbije savladao je danas u Zvečanu ekipu Trepče sa 1:0 i tako prošao u 1/8 finala.

Gol odluke dao je Veselinović sa bele tačke u 50. minutu susreta.

Dalje ide i Proleter sa Slane bare koji je izbacio Superligaša Donji Srem iz Pećinaca. U regularnom delu nije bilo golova, a nakon penala Novosađani su slavili sa 4:3.

Partizan i Zvezda su se takođe provukli minimalnim rezultatom. Crno-belima je na gostovanju Bežaniji pobedu od >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << 1:0 doneo je Fofana u 37. minutu, a crveno-belima na Marakani protiv Borca Despotović početkom drugog poluvremena.

U ostalim mečevima: Sloga (Petrovac na Mlavi) - Novi Pazar 1:0, Dorćol - Radnički (Kragujevac) 0:1, Smederevo - OFK Beograd 0:2, Jedinstvo (Užice) - Rad 0:3, Inđija - Javor 2:1, Spartak - Radnik 1:0, Jagodina - BSK 4:0, Moravac - Radnički (Niš) 0:1, Voždovac - Sloga (Kraljevo) 3:2, Sloboda - Sinđelić 1:1 (penalima 4:3), Napredak - Metalac 0:0 (penailma 2:4) i Čukarički - Mladost (Lučani) 3:2.

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.