Kuća kao depo

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 14.Nov.2016, 19:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kuća kao depo

Tokom pretresa kuće i drugih prostorija u vlasništvu dvadesetšestogodišnjeg muškarca iz Mokrina, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kikindi pronašli su i oduzeli kombi vozilo, prikolicu i 417 komada raznog alata.

Bez odgovarajuće dokumentacije pronađene su bušilice, brusilice, motorne testere, aparate za pranje vozila, a vrednost pronađenog alata i mašina procenjuje se na oko 380 hiljada dinara.

Zbog osnova sumnje da je počinio krivično delo nedozvoljena trgovina, protiv osumnjičenog je podneta krivična prijava – navodi se u saopštenju PU Kikinda.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.