Kraljevčanke pljačkale turiste na auto-putu!

Izvor: NaDlanu.com, 14.Avg.2014, 22:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kraljevčanke pljačkale turiste na auto-putu!

J. S. (28), J. I. (49) i S. D. (28) iz Kraljeva terete se da su pored auto-puta Beograd-Batrovci, noću na području Rume, iz automobila stranih državljana krale torbice sa novcem i dokumentima.

Policija je, po nalogu nadležnog tužioca, odredila zadržavanje za J.S. (28), J.I. (49) i S.D. (28) iz Kraljeva, osumnjičene za dve teške krađe na auto-putu.

One se terete da su pored autoputa Beograd-Batrovci, na području Rume, iz automobila stranih državljana, krali >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << torbice sa novcem i dokumentima.

Obe krađe su izvršene noću, na parkingu benzinske pumpe, na koji su stranci stali da se odmore i odspavaju.

Osumnjičeni su u zakonskom roku, uz krivičnu prijavu dovedeni na saslušanje u Osnovno javno tužilaštvo u Sremskoj Mitrovici, navodi se u saopštenju.

Izvor: Telegraf

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.