Izvor: Blic, 11.Apr.2016, 23:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Koceljeva: Uhapšeni odmah posle pljačke pošte

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsili su, neposredno nakon počinjenog krivičnog dela, dve osobe zbog sumnje da su iz pošte u Koceljevu ukrale određenu svotu novca.

Efikasnom akcijom policije, zbog postojanja osnova sumnje da su počinili krivično delo razbojništvo, uhapšeni su D.P. (1991) i N.P. (1991).

Postoje osnovi sumnje da je D.P, uz pretnju replikom pištolja od radnika pošte oduzeo novac, dok ga je osumnjičeni N.P. čekao u kolima, navodi >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << se u saopštenju MUP-a.

Osumnjičeni su uhapšeni na putu Donje Crniljevo-Šabac dok su se udaljavali sa lica mesta, a prilikom pretresa vozila policija je pronašla repliku pištolja i novac iz pošte.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.