Izboden mladić u Jajincima

Izvor: NaDlanu.com, 15.Apr.2015, 22:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Izboden mladić u Jajincima

U Centar hitne pomoći Vojnomedicinske akademije u Beogradu oko 21 sat primljen je Dejan S. (28), koji je izboden nožem na ulici u Jajincima.

Kako saznajemo, Dejan je šetao kada mu je prišao nepoznati mladić i nožem ga ubo četiri puta u leđa, a zatim pobegao.

Povređeni momak pregledan je na VMA, gde su mu kontatovane teške telesne povrede, ali je odbio da sarađuje s policijom, govoreći da ne zna ko ga je i zbog čega napao.

Uviđaj je u toku.

Nadlanu / izvor: blic

Nastavak na NaDlanu.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.