Izvor: B92, 27.Nov.2012, 08:28 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Izboden mladić na Karaburmi
Beograd -- Muškarac star oko 30 godina je izboden nožem rano jutros oko šest časova na uglu ulica Husinskih rudara i Marijane Gregoran.
On je zadobio više ubodnih rana u predelu leđa, šaka i glave i prevezen je na odeljenje za reanimaciju Urgentnog centra.
Tom prilikom i njegova devojka je zadobila povrede glave i prevezena je neurohirurgu u Urgentni centar.
Tokom protekle noći i jutra u Beogradu su se dogodila tri saobraćajna udesa u kojima su četiri osobe povređene, izjavila je Tanjugu portparolka Hitne pomoći Nada Macura.
Muškarac izboden na Karaburmi, njegova devojka pretučena
Izvor: NoviMagazin.rs, 27.Nov.2012
Muškarac star 30 godina izboden je nožem, dok je njegova devojka pretučena rano jutros na Karaburmi.
NOŽEM NA PAR U BG: Momak izboden, devojka dobila povrede glave
Izvor: Telegraf.rs, 27.Nov.2012
Na uglu ulica Husinskih rudara i Marijane Gregoran muškarac star oko 30 godina je zadobio više ubodnih rana u predelu leđa, šaka i glave














