Izvor: Danas, 26.Jul.2020, 22:45
Iz Srbije samo u 18 država
Zbog loše epidemiološke situacije u našoj zemlji iz dana u dan sve više zemalja zatvara ganice za državljane Srbije, koji sada mogu bez karantina i pozitivnog testa da uđu u svega 18 država na svetu.
Povezane vesti
Konačno smo svoji na svome: Iz Srbije možemo da putujemo samo u 18 zemalja
Izvor: Luftika.rs, 27.Jul.2020, 01:36
Zbog loše epidemiološke situacije u našoj zemlji iz dana u dan sve više zemalja zatvara ganice za državljane Srbije, koji sada mogu bez karantina i pozitivnog testa da uđu u svega 18 država na svetu.. Kako prenosi Blic, bez ikakvih ograničenja državljani Srbije mogu da uđu u Albaniju, Belorusiju,...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





