Iz Save, kod Beograda, spasen muškarac

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 29.Mar.2015, 08:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Iz Save, kod Beograda, spasen muškarac

Beogradska rečna policija izvadila je rano jutros iz vode jednog muškarca, u blizini rečnog doka kod Brankovog mosta, i on je prebačen na Urgentni centar na reanimaciju, rečeno je danas u Hitnoj pomoći.

Kako je agenciji Beta rekla portparolka Hitne pomoći Nada Macura, u pitanju je 67-ogodišnji muškarac, za kojeg se pretpostavlja da je državljanin Crne Gore, a slučaj je prijavljen oko 3.40.

Muškarac je bio svestan kada ga je policija izvadila iz vode, ali nije >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << bio komunikativan i imao je sniženu telesnu temperaturu i pritisak.

U toku noći u Beogradu se dogodila jedna teža saobraćajna nesreća u kojoj su povređena dva muškarca.

Nesreća se dogodila pola sata posle ponoći, na uglu ulica Patrisa Lumumbe i Diljske a vozač i suvozač su zadobili povrede glave, grudnog koša i istegnuće vrata.

U toku noći zabeležene su i tuče u alkoholisanom stanju a za pomoć su se najviše javljali hronični bolesnici, pre svega astmatičari i srčani bolesnici.

Ekipe Hitne pomoći imali su ukupno 136 intervencija, od čega 17 na javnom mestu.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.