Izvor: B92, 25.Okt.2009, 22:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

I deveta ranjena osoba u Čačku

Čačak -- Broj povređenih u noćašnjoj pucnjavi u kafiću "Roksi" u Čačku popeo se na devet, jer se u gradsku bolnicu javila još jedna lakše povređena osoba.

Na odeljenje intenzivne nege čačanske bolnice primljena su tri lica sa povredama opasnim po život. Radi se o upucavanju u trbuh i donje ekstremitete. Dva mladića su operisana i za sada je njihovo zdravstveno stanje stabilno, izjavila je FoNetu načelnica intenzivne nege čačanske bolnice Jelena Bošković. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

Ona kaže da je stanje trećeg mladića takođe stabilno i da je on prebačen na hiruško odeljenje.

Za sada se još ne zna šta je bio povod za krvavi obračun u kome je jedan od učesnika izvukao pištolj i počeo da puca.

Policija je saopštila da su privedeni svi učesnici tuče, dok se za jednim licem intezivno traga.

Protiv pet lica osumnjičenih za izvršenje krivičnih dela teško ubistvo u pokušaju, nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih materija, izazivanje opšte opasnosti i neovlašćeno držanje opojnih droga određeno je policijsko zadržavanje i oni će uz krivičnu prijavu biti privedeni istražnom sudiji Okružnog suda u Čačku.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.