Hapšenje zbog prevara

Izvor: RTS, 27.Avg.2013, 12:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hapšenje zbog prevara

S.D. iz Sremske Mitrovice uhapšen zbog sumnje da je počinio više prevara. Osumnjičenom, kome je određen jednomesečni pritvor, nudio naftu i mobilne telefone po znatno nižim cenama.

Sremskomitrovačka policija uhapsila je S. D. (36) iz tog grada zbog sumnje da je izvršio više prevara, posle čega mu je sudija Osnovnog suda odredio pritvor do 30 dana.

U saopštenju se navodi da je uhapšeni u više navrata, u blizini pošte i pijace u Sremskoj Mitrovici, građanima >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << nudio naftu i mobilne telefone po znatno nižim cenama, unapred uzimao novac i vodio ih na mesta gde se, navodno, nalazi nafta, nakon čega bi bežao ili im se više nije javljao.

Policija je pozvala sve građane koji su oštećeni na taj način da se jave u Policijsku upravu u Sremskoj Mitrovici ili na telefon (610-270, lokal 152).

 

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.