Izvor: RTS, 26.Sep.2013, 13:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Hapšenje ilegalnih migranata
Uhapšene 32 osobe koje su pokušavale da ilegalno sa teritorije Makedonije uđu u Srbiju.
Pripadnici Regionalnog centra granične policije u Preševu uhapsili su 32 osobe koje su pokušavale da ilegalno sa teritorije Makedonije uđu u Srbiju.
Osamnaestoro punoletnih muškarca i žena i 14 dece, svi državljani Makedonije, planirali su da preko Srbije odu u neku od zapadnoevropskih zemalja.
Juče je granična policija privela sudiji za prekršaje 42 ilegalna emigranta koji su pokušali da bez dokumenata pređu srpsko-makedonsku granicu.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






