Izvor: Blic, 27.Dec.2011, 15:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Gavrić se predao južnoafričkoj policiji
Dobrosav Gavrić, osuđeni ubica Željka Ražnatovića Arkana, predao se jutros policiji u naselju belvil u Kejptaunu,. saznaje "Blic".
Gavrić (38) koji se u JAR krio pod imenom Saša Kovačević u bekstvu je od 12. decembra 2011. kada je trebalo da se javi južnoafričkoj policiji jer je protiv njega pokrenut krivični postupak zbog posedovanja kokaina.
Uskoro opširnije...
Povezane vesti: Arkanov ubica se predao specijalcima južnoafričke policije
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






