Izvor: Blic, 04.Sep.2009, 16:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gajio indijsku konoplju u bašti

Kragujevačka kriminalistička policija danas je uhapsila Sretena D. (28) iz Aranđelovca, zbog osnovane sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćene proizvodnje, držanja i stavljanja u promet opojnih droga.



Postoje osnovi sumnje da je Sreten D. u bašti, koja se nalazi u dvorištu porodične kuće u Aranđelovcu, proizveo biljke indijske konoplje, saopšteno je iz policije.

Policija je, na licu mesta, pronašla više biljaka ukupne težine šest kilograma, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << dok je na tavanu kuće pronašla kilogram indijske konoplje u suvom stanju, od koje je Sreten D. nameravao da proizvede opojnu drogu marihuanu.

Osumnjičeni je uz krivičnu prijavu sproveden istraznom sudiji Okružnog suda, navedeno je u saopštenju.

Policija posekla 37 kilograma marihuane

Pančevačka policija posekla je kod sela Dolovo 290 stabljika marihuane.

Kako se navodi u saopštenju policije, marihuana je u sirovom stanju bila teška 37,7 kilograma.

Policija traga za vlasnikom zasada, prenela je Beta.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.