Izvor: B92, 29.Jul.2004, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ekstremisti pogubili otete Pakistance

Bagdad -- Ekstremisti u Iraku pogubili su dva pakistanska taoca i oslobodili jednog Iračanina, javila je katarska televizija Al Džazira.

Ta TV stanica je saopštila da je dobila video-snimak na kojem su prikazana ubistva, ali da ga neće emitovati jer je prizor užasan. Otmičari su u ponedeljak zapretili da će ubiti kidnapovane Pakistance i da će isto to uraditi i sa Iračaninom ako njihova preduzeća ne obustave poslovanje u Iraku. U saopštenju se kaže da je Iračanin oslobođen jer je molio za milost i uvideo svoju krivicu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.