Dve osobe uhapšene zbog ubistva: Od žrtve uzeli 20 evra i 300 dinara

Izvor: BKTV News, 30.Sep.2018, 14:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dve osobe uhapšene zbog ubistva: Od žrtve uzeli 20 evra i 300 dinara

Policija u Požarevcu uhapsila je dve osobe zbog postojanja osnova sumnje da su 27. septembra ove godine u Knežici, kod Petrovca na Mlavi, izvršili krivično delo teško ubistvo. 

Kako je saopšteno, N. M. (43) je na lokalnom putu Knežica-Ranovac, gde ga je dovezao osumnjičeni M. D. (56), drvenim predmetom zadao više udaraca 66-godišnjem muškarcu koji je od zadobijenih povreda preminuo. Oni su, kako se sumnja, od žrtve uzeli i 20 evra i 300 dinara, saopštio je MUP.

Osumnjičeni su privedeni Višem javnom tužilaštvu u Požarevcu, dodaje se u saopštenju MUP-a.

Nastavak na BKTV News...






Povezane vesti

Kraljevo, uhapšen zbog sumnje da je nožem napao petnaestogodišnjaka

Izvor: RTS, 01.Okt.2018, 13:36

. Kraljevačka policija je uhapsila sedamnaestogodišnjaka zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo ubistvo u pokušaju.

Nastavak na RTS...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BKTV News. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BKTV News. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.