Dve osobe uhapšene u Rumi zbog nasilja u porodici

Izvor: Blic, 12.Avg.2015, 11:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dve osobe uhapšene u Rumi zbog nasilja u porodici

U Rumi su uhapšene dve osobe zbog sumnje da su izvršili nasilje u porodici, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova.

Uhapšen je D.D. (43) koji se tereti da je od uticajem alkohola, fizički napao majku i sestru, i B.J. (38) koji se sumnjiči da je u alkoholisanom stanju fizički nasrnuo na oca.

Nakon saslušanja u Osnovnom javnom tužilaštvu u Sremskoj Mitrovici, osumnjičenima je određen pritvor do 30 dana.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.