Dva ubistva hladnim oružjem

Izvor: S media, 28.Mar.2010, 12:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dva ubistva hladnim oružjem

U poslednja dva dana hladnim oružjem ubijene su dve osobe na Kosovu, prenose danas prištinski mediji, navodeći da su žrtve jedna žena i mladić.

U okolini Mališeva je ubijena Djile Gaši (47), koju je, kako sumnja policija, sekirom udario njen suprug Jakup Gaši.

Motivi još nisu razjašnjeni,a Jakup Gaši je zadržan u pritvoru. Supružnici Gaši imaju petoro dece, a izvori medija navode da je Gaši mentalno poremećena osoba.

Djile Gaši je preminula >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << u dvorištu porodične kuće i njeno telo je poslato na obdukciju.

U selu Gremnik kod Kline ubijen je 18.godišnji mladić. Stradao je od uboda nožem kada je pokušao da razdvoji dvojicu mladića koji su se posvadjali tokom fudbalske utakmice.

Dvojica posvadjanih mladića su zadržani u pritvoru.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.