Izvor: Press, 15.Dec.2009, 23:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Država oduzela još dva stana
Direkcija za oduzetu imovinu do 22. decembra ulazi u posed dva stana i garaže u Beogradu koja su bila u vlasništvu Milivoja Popovca (74), osumnjičenog za zločinačko udruživanje i prodaju droge
Direkcija za oduzetu imovinu oduzela je dva stana i garaže u Beogradu koja su bila u vlasništvu Milivoja Popovca (74), osumnjičenog za zločinačko udruživanje i prodaju droge. Kako Press saznaje, država do 22. decembra ulazi u posed stanova vrednih 200.000 evra, u kojima će biće smešteni socijalno ugroženi građani.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





