Devojke skok u reku najavile SMS-om

Izvor: Blic, 07.Mar.2011, 21:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Devojke skok u reku najavile SMS-om

BEOGRAD - Vranjanke Kristina T. (19) i Milica R. (19) su nekoliko minuta pre nego što su preksinoć oko ponoći u Beogradu skočile s Pančevačkog mosta u Dunav, poslale jednoj drugarici oproštajni SMS, nezvanično saznaje „Blic”.

- Kristina je poslala drugarici iz odeljenja poruku u kojoj pozdravlja školske drugove i drugarice i navodi kako ih sve voli. Napisala je da se više neće čuti i da će od tog trenutka njen telefon prestati da zvoni. Odmah smo je pozvale, međutim >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << - niko se nije javljao. Verovatno su tada skočile u reku - pričaju Kristinine drugarice.

Kristina T., koju su pripadnici Rečne policije pronašli zaglavljenu između barži, oko 150 metara dalje od Pančevačkog mosta i izvukli u poslednjem trenutku iz ledenog Dunava, prebačena je juče iz Urgentnog centra u Institut „Dr Laza Lazarević".

Ona, kako saznajemo, nema ozbiljnijih povreda i nije životno ugrožena. Telo Milice R. ni juče nije pronađeno.

Prekjuče je Kristina autobusom iz rodnog sela Davidovca kod Vranja doputovala u Beograd. Negde oko 17 sati u stan gde je Kristina živela kod porodičnih prijatelja došla je Milica.

- Bile su lepo raspoložene i nasmejane. Njih dve su drugarice iz detinjstva i često su se viđale. Bile su u stanu negde do 20 sati, kad mi je Kristina rekla da ide da isprati drugaricu.

Opširnije u štampanom izdanju.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.