Izvor: Blic, 01.Apr.2012, 17:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Devojka ranjena u natkolenicu
Policija je uhapsila M.M. (29) koji je rano jutros u hostelu "Feri" na Igmanu iz vatrenog oružja ranio devojku E.K. (27), potvrđeno je Srni u MUP-u Kantona Sarajevo.
Policija je u 6.50 obaveštena da je NN lice upotrebilo vatreno oružje u unutrašnjosti objekta "Feri", a patrola koja je upućena na mesto događaja zatekla je E.K. sa prostrelnom ranom leve natkolenice.
Ranjena djevojka prebačena je u Klinički centar Koševo, gde joj zbrinuta povreda, a potom je puštena kući.
- Počinilac je uhapšen i sa njim se trenutno razgovara - rekao je dežurni operativni u MUP-u Kantona Sarajevo.
Uhapšen jer je ranio djevojku u hostelu na Igmanu
Izvor: Nezavisne Novine, 01.Apr.2012
SARAJEVO - Policija je uhapsila M.M. /29/ koji je rano jutros u hostelu "Feri" na Igmanu iz vatrenog oružja ranio djevojku E.K. /27/, potvrđeno je Srni u MUP-u Kantona Sarajevo.





