Izvor: Akter, 07.Maj.2015, 17:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dan protivteroristčke jedinice
Protivteroristička jedinica obeležila je danas krsnu slavu i Dan jedinice u svojoj bazi „Lipovica“
Proslavi je prisustvovao i ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović, koji je zahvalio pripadnicima jedinice na svemu što su uradili za svoju zemlju.
Ponosim se svim ljudima koji su se u prethodnim godinama borili da Srbija bude bezbedna i slobodna i koji su na svojim leđima izneli veliki teret. Ljudi koji su se borili
protiv terorista i svih >> Pročitaj celu vest na sajtu Akter << neprijatelja slobode, moraju biti zapamćeni i poštovani. Protivteroristička jedinica je dala veliki doprinos u toj borbi, naglasio je Stefanović.
Govoreći o borbi protiv terorizma, Stefanović je podsetio i na dešavanja u regionu i dodao da Srbija posvećuje ogromnu pažnju borbi protiv ovog savremenog zla, kako bi građani
bili potpuno sigurni.
U toku je reforma našeg ministarstva, o čemu sam sa vama razgovarao direktno i otvoreno, i ono što sam rekao tada važi i danas. Radim na tome da sve ono što smo se dogovorili
i ispunim, rekao je Stefanović, navodi se u saopštenju MUP.







