Izvor: Blic, 30.Nov.2021, 20:55

"DAVALA SAM SIGNALE KAO INDIJANAC, ALI DŽABE... ONDA SAM UPALILA SVEĆU I SKUVALA KAKAO" Ispovest Nišlijke koja je sletela s puta, pa više od 24 SATA PROVELA U KOLIMA dok je nisu našli

"Bio mi je sumnjiv put, izađem, vratim se u auto, pođem u rikverc, proklizim na travu i skliznem između dva drveta. I onda počinje žurka. Bila sam na tom mestu pored groblja dva dana i celu noć i nisam se uplašila".

Nastavak na Blic...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.