
Izvor: Blic, 10.Sep.2024, 12:07
"DANAS PLAČEM JER JOJ JE ROĐENDAN, A ONA NIJE SA NAMA" Kristina bi sada slavila 20. rođendan, reči njene majke razaraju dušu: "Kako da je vratim?"
- Danas plačem, jer joj je rođendan, a ona nije sa nama - potresne su reči Zorice Panić koja je 4. maja prošle godine ostala bez sina Milana i ćerke Kristine u masakru u selima Dubona i Malo Orašje kod Mladenovca. Juče bi, njena ćerka napunila 20 godina, a tim povodom neutešna majka oglasila se na društvenim mrežama.
Povezane vesti
"NJOJ JE ROĐENDAN, A NJE NEMA" - Objava majke jedne od žrtava iz Dubone slomila javnost (FOTO)
Izvor: SrbijaDanas.com, 10.Sep.2024
Kristina Panić, tinejdžerka iz Dubone, proslavila bi 20. rođendan, ali umesto slavlja, njeni roditelji oplakuju gubitak voljene ćerke i sina Milana, stradalih u masakru koji je šokirao Srbiju.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.