Ćuprija: Ubijena devojka, mladić u komi

Izvor: Vesti-online.com, 17.Jul.2010, 22:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ćuprija: Ubijena devojka, mladić u komi

U pucnjavi u dvorištu kafića "Palaco" u Ćupriji sinoć je pogođena dvadesetogodišnja Jasmina I. koja je preminula na licu mesta. Povređeni su njena sestra Jelena I. (22) i Goran G. (26), koji je trenutno u komi.

Kako saznaje list "Blic", do pucnjave je došlo sinoć oko 1.30 časova u kafiću "Palaco" u Ćupriji, kada je stolu za kojim je sedeo Goran G. prišao Lj.P. i pucao mu dva puta u glavu.

Lj.P. je nastavio da puca i pogodio dve sestre - Jasminu i Jelenu I, >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << koje su sedele za susednim stolom. Jasmina je preminula na licu mesta, a njena sestra Jelena I. je pogođena u stomak. Ona je prebačena u bolnicu i njeno stanje je sada stabilno.

Komšije i muzičari koji su svirali prošle noći u objektu gde se dogodila pucnjava kažu da nisu videli šta se dogodilo. Policija intenzivno traga za izvršiocem ovih krivičnih dela.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.