Čačak: Izbodeni u tuči navijača

Izvor: Kurir, 23.Maj.2014, 07:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Čačak: Izbodeni u tuči navijača

ČAČAK - Netrpeljivost dve grupe.

Čačanska policija traga za napadačima koji su u centru Čačka noževima izboli Ivana Kalajdžića (20) i Stevana Uroševića (21). Incident se dogodio kad je grupu navijača Zvezde, u kojoj su se nalazili Kalajdžić i Urošević, napala druga grupa mladića.

- Motiv tuče je netrpeljivost dve navijačke grupe koja datira odranije. Sukob se dogodio u prostorijama predstavništva Oktavija taksija - kaže izvor blizak >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << istrazi.

Dvojica mladića zadobili su više uboda po telu, a Kalajdžić je teže povređen. Obojica su poznati policiji po brojnim tučama, ali nisu osuđivani.

(D. Č.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.