Izvor: Kurir, 05.Jul.2010, 16:57 (ažurirano 02.Apr.2020.)
ČAČANSKA POLICIJA UHAPSILA DEVET DILERA DROGE
ČAČAK - Čačanska policija uhapsila je devetočlanu organizovanu kriminalnu grupa koja se u dužem vremenskom periodu, na području Moravičkog okruga, bavila prodajom narkotika.
ČAČAK - Čačanska policija uhapsila je devetočlanu organizovanu kriminalnu grupa koja se u dužem vremenskom periodu, na području Moravičkog okruga, bavila prodajom narkotika. Prilikom pretresa stanova članova grupe pronađena izvesna količina kokaina, marihuane i municije.
U nastavku >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << akcije "Morava" čačanska kriminalistička policija, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Čačku, u nedelju uveče je uhapsila devetočlanu organizovanu kriminalnu grupa koja se u dužem vremenskom periodu, na području Moravičkog okruga, bavila prodajom narkotika.
U saopštenju čačanske policije navedeno je da je zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga određena mera zadržavanja Aleksandru Grujičiću (36), Marku Tutunoviću (25), Željku Nicoviću (33), Ivu Maslareviću (34), Vladimiru Dragićeviću (27).
Policija je zadržavanje odredila i Vladimiru Jevremoviću (25), Marku Beloševiću (29), Slavu Markoviću (34) i Dragomiru Janjiću (26), svi iz Čačka.
Policija je prilikom kontrole putničkog motornog vozila marke "pasat", kojim je upravljao vođa ove kriminalne grupe Aleksandar Grujičić pronašla i oduzela oko 250 grama opojne droge "kokain".
Prilikom pretresa stanova članova ove devetočlane kriminalne grupe pronađena je i izvesna količina kokaina, marihuane i municije.






