Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 01.Maj.2021, 16:19

Bronza za Jovanu Arsić na Svetskom kupu u Zagrebu

Srpska reprezentativka u veslanju Jovana Arsić osvojila je danas bronzanu medalju na Svetskom kupu u Zagrebu.

Kako je saopštio Olimpijski komitet Srbije (OKS), Arsić je u finalu ženskog skifa zauzela treće mesto, pošto je kroz cilj prošla sa vremenom 07:49:00.

Arsić je nedavno izborila olimpijsku vizu.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

I drugi pišu o ovome:
Jovana Arsić osvojila bronzu na Svetskom kupu u Zagrebu

Izvor: B92, 01.Maj.2021

Srpska reprezentativka u veslanju Jovana Arsić osvojila je bronzanu medalju na Svetskom kupu u Zagrebu...Kako je saopštio Olimpijski komitet Srbije (OKS), Arsić je u finalu ženskog skifa zauzela treće mesto, pošto je kroz cilj prošla sa vremenom 07:49:00...Arsić je nedavno izborila olimpijsku...

SRPKINJA ZABLISTALA U ZAGREBU: Bronza za Jovanu Arsić na Svetskom kupu

Izvor: Kurir, 02.Maj.2021, 09:28

Srpska reprezentativka u veslanju Jovana Arsić osvojila je bronzanu medalju na Svetskom kupu u Zagrebu.

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.