Izvor: B92, 22.Jun.2009, 21:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bojnik: Uhapšen opštinski službenik
Leskovac -- Pripadnici policije uhapsili su službenika Odeljenja za privredu i finansije opštine Bojnik, N. M. (28) zbog krađe 545.000 dinara.
N.M. je od novembra prošle godine sedam puta sa podračuna za zakup poljoprivrednog zemljišta podizao novac, a naloge nije predavao u trezor, već ih je zadržavao kod sebe. Prevaru je otkrio predsednik opštine Nebojša Nenadović kada je spremajući završni račun, zatražio prepis izvoda i naloga sa podračuna za zakup poljoprivrednog >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << zemljišta.
U opštini Bojnik do sada je pronađeno deset priznanica kojima su podizane sume od 50.000 do 200.000 dinara i koje je N.M. čuvao kod sebe.
Rukovodstvo opštine najavilo je da će u narednim danima detaljno proveriti sve opštinske podračune.














