Izvor: Blic, 10.Mar.2006, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bludničio nad devojčicama

Bludničio nad devojčicama

PODGORICA - Podgoričanin Z. M. (62) uhapšen je prekjuče zbog sumnje da je počinio bludne radnje nad četiri devojčice. Z. M. se tereti da se na periferiji Podgorice nekoliko meseci iživljavao nad devojčicama od 10, 11 i 12 godina, koje su živele u njegovom komšiluku. Z. M. bi danas trebalo da sasluša istražni sudija podgoričkog Osnovnog suda.

Uhapšen direktor muzeja u Požarevcu

POŽAREVAC - Policija >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << je uhapsila direktora Narodnog muzeja u Požarevcu Dragana Jasanovića (48) zbog sumnje da je utajio kulturna dobra od izuzetnog značaja. Policija još ne želi da otkrije o kakvim se vrednostima radi, ali 'Blic' saznaje da radnici SUP Požarevac kontrolišu svu dokumentaciju Narodnog muzeja, kolekcije novca i drugih arheoloških eksponata. Policija proverava i kako se čuvaju kulturna dobra kao i način na koji su obezbeđena. Pre nekoliko godina Narodni muzej u Požarevcu su opljačkali nepoznati provalnici i neki eksponati koji su tada odneti nisu pronađeni do danas. Među njima su i zlatnici iz grčkog doba. Magnetom uhvatio neeksplodirane granate

KRALJEVO - Prilikom sortiranja starog gvožđa, radnik kraljevačkog preduzeća za reciklažu 'Feropromet' Svetozar Obrenović magnetom je uhvatio dve neeksplodirane protivavionske granate. Kako je Srni potvrđeno u SUP-u Kraljevo, obe granate su ispaljene pa je time opasnost od njihovog detoniranja još veća. - S obzirom na tu činjenicu one predstavljaju veliku opasnost i za stručnjake pirotehničare', rekao je major Dobrivoje Dimitrijević, šef Odseka kriminalističke tehnike i protivdiverzione zaštite SUP-a Kraljevo. U selu Samaila, na lokaciji Stari aerodrom, od zaostalih kasetnih bombi neraščišćeno je oko 15 hektara livada i njiva.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.