Izvor: B92, 15.Apr.2013, 14:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bivšem ministru pokrali vikendicu
Valjevo -- Iz podruma vikendice bivšeg ministra policije Dušana Mihajlovića na Povlenu ukrali oko 40 litara nafte koju je koristio za grejanje, javili su lokalni mediji.
Pošto je Mihajlović trenutno u Beogradu, provalu u vikendici uočile su njegove komšije vikendaši i obavestile valjevsku policiju, koja je obavila uviđaj.
Mihajlović je izjavio kako nema razloga da posebno strahuje jer u vikendici na Povlenu "nije čuvao vredne i skupocene stvari", preneo je Radio. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
Bivši ministar policije tu vikendicu u Kneževom polju ima godinama i u njoj često boravi. Vikendica se nalazi na nepristupačnom terenu, daleko od puta, i okružena je malobrojnim kućama za odmor.











