Izvor: Kurir, 26.Maj.2010, 08:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
BEOGRAD: TRAMVAJ OBORIO PEŠAKA
BEOGRAD - Goran M. (39) teško je povređen juče oko 15 časova u ulici Antifašističke borbe na Novom Beogradu kada ga je oborio tramvaj na liniji 11.
Nesreća se dogodila na pešačkom prelazu dok je bilo uključeno zeleno svetlo na semaforu. Vozač tramvaja udario je prednjom desnom stranom Gorana M., koji nije obratio pažnju da nailazi tramvaj, jer je pričao preko mobilnog telefona i prelazio preko šina. Sa podlivom i hematomima na glavi, u teškom stanju prebačen je kolima Hitne pomoći u Urgentni centar.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





