Izvor: RTS, 04.Jul.2016, 01:06 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Autobus udario u tramvaj na Autokomandi
Gradski autobus broj 47 udario je na Autokomandi u tramvaj na liniji 10 i izbacio ga iz šina. Niko nije povređen, kažu u GSP-u.
Još nema informacija šta je dovelo do sudara dva vozila gradskog prevoza.
Saobraćaj na Autokomandi je usporen, javlja reporter RTS-a.
Autobus je pomeren sa mesta udesa, a radnici GSP-a pokušavaju da pomere i tramvaj koji su uspeli da vrate na šine.
Očekuje se da će to trajati oko pola sata, nakon čega će i tramvajski saobraćaj biti ponovo uspostavljen.
Trenutno su gužve iz pravca Slavije, kao i iz pravca Trošarine ka Autokomandi.












