Autobus udario u tramvaj na Autokomandi

Izvor: RTS, 04.Jul.2016, 01:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Autobus udario u tramvaj na Autokomandi

Gradski autobus broj 47 udario je na Autokomandi u tramvaj na liniji 10 i izbacio ga iz šina. Niko nije povređen, kažu u GSP-u.
Još nema informacija šta je dovelo do sudara dva vozila gradskog prevoza.

Saobraćaj na Autokomandi je usporen, javlja reporter RTS-a.
Autobus je pomeren sa mesta udesa, a radnici GSP-a pokušavaju da pomere i tramvaj koji su uspeli da vrate na šine.
Očekuje se da će to trajati oko pola sata, nakon čega će i tramvajski saobraćaj biti ponovo uspostavljen.
Trenutno su gužve iz pravca Slavije, kao i iz pravca Trošarine ka Autokomandi.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.