Izvor: RTS, 06.Jan.2025, 20:50

Припадници САЈ-а ликвидирали убицу у Јагодини

У оружаном обрачуну са полицијом ликвидиран је Саша Милосављевић, који је претходно током кафанске свађе усмртио власника кафане и тешко ранио још једну особу, саопштено је из МУП-а.
Министар унутрашњих послова Ивица Дачић изјавио је да су припадници >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Специјалне антитерористичке јединице ликвидирали мушкарца, који је поподне убио једно лице, а друго тешко ранио, а који је приликом покушаја хапшења пуцао на САЈ.
“Припадници Специјалне антитерористичке јединице ликвидирали су у Јагодини Сашу Милосављевића (1977), који је поподне убио једно лице, а друго тешко ранио. Убица је приликом покушаја хапшења пуцао на возило САЈ, након чега је ликвидиран”, изјавио је Дачић, саопштено је из МУП-а Србије.
Како РТС незванично сазнаје, осумњичени за напад је до сада више пута осуђиван за више кривичних дела – убиство у покушају, тешке крађе, насиље у породици и недозвољено држање оружја.
Пуцњава се догодила нешто после 18 часова, у угоститељском објекту у Улици Иве Андрића, у насељу Стрелиште у Јагодини.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.