Sve manje izlagača na događajima

Izvor: ITsvet.com, 08.Jun.2009, 22:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sve manje izlagača na događajima

Trend kada su u pitanju događaji koji imaju za cilj promociju tehnologija koji je primetan je prelazak sa prikazivanja novih tehnologija na prodaju. Ovaj trend je evidentan na već nekoliko događaja a prvi put je primećen na CES događaju ranije ove godine. SID 2009 događaj koji se trenutno održava u SAD je poslednji primer pomenute tvrdnje obzirom da pored svetske ekonomske krize i brige oko H1N1 influence A su smanjile broj izlagača. Broj sastanaka sa klijentima je takođe smanjen, a veća je pažnja posvećena onim sastancima koji mogu da obezbede prodaju nego događajima koji imaju za cilj da nam prikažu tehnologije na koje bismo mogli da računamo u budućnosti.

Nastavak na ITsvet.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta ITsvet.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta ITsvet.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.