TENDER ZA SPONZORA SABORA TRUBAČA

Izvor: Kurir, 22.Mar.2011, 15:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

TENDER ZA SPONZORA SABORA TRUBAČA

GUČA - Opštinska uprava u Lučanima raspisala je tender za sponzora Dragačevskog sabora trubača za ovu i naredne dve godine.

Predsednik Saborskog odbora Slobodan Jolović rekao je da se na tender mogu javiti pravna i fizička lica iz zemlje i inostranstva, čime će se izbeći mogućnost bilo kakvih zloupotreba ili favorizovanja pojedinaca.

Za 51. Dragačevski sabor trubača, koji će biti održan u avgustu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << za domaćina je jednoglasno izabran Milenko Kostić, privrednik i vlasnik "Auto Čačka", koji će zameniti ministra Milutina Mrkonjića.

Jolović je rekao da je to najveće javno priznanje i da se Kostić, iako živi u Čačku, nije odrekao svojih dragačevskih korena i uvek sve poreze i lokalne takse plaća opštini Lučani.

Sabor trubača prošle godine posetilo je više od 800.000 ljudi sa svih kontinenata.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.