Đurin šareni svet

Izvor: Blic, 08.Jul.2011, 01:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Đurin šareni svet

Džoni Dep u filmu „Pirati s Kariba 5”; Timberlejk ponovo sa Džesikom; Branko Đurić Đuro na Tenerifama; Žurka za Noleta; Šarlot Kaziragi promoviše „Guči”; Kim Katral planira da se uda četvrti put

Džoni Dep je počeo zvanične pregovore o ulozi kapetana Džeka Speroua u petom filmu serijala "Pirati sa Kariba” iako je donedavno odavao utisak da je nesiguran u nastavak.

Četvrti film franšize, "Pirati sa Kariba: Na čudnim plimama”, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << pre nekoliko dana prešao je prag od milijardu dolara zarade i postao tek osmi film u istoriji koji je premašio taj iznos.

Timberlejk ponovo sa Džesikom

Muzičar Džastin Timberlejk i glumica Džesika Bil pre četiri meseca prekinuli su svoju četvorogodišnju vezu. Na Džesikino insistiranje rešili su da probaju ponovo da žive zajedno. Džastin i Džesika su za vreme pauze bili neprekidno u kontaktu dok nisu shvatili da ne mogu jedno bez drugog.

Branko Đurić Đuro na Tenerifama

Glumac Branko Đurić Đuro je trenutno na Tenerifama okupiran snimanjem nastavka popularnog filma "Montevideo, Bog te video” u kom ima manju ulogu.

Sredinom jula njegov bend "Bombaj štampa” počeće pripreme za sarajevski koncert, koji će biti održan 24. septembra. Članovi sarajevske grupe planiraju da se okupe u glavnom gradu BiH 14. jula, kada bi trebalo da snime i novi spot. Posle hita "Nedim” sa nove ploče, članovi benda će snimiti spot za pesmu "Ma ko si ti”.

Žurka za Noleta

Pobeda Novaka Đokovića, novog svetskog tenisera No.1 i osvajača pehara na turniru u Vimbldonu, proslavljaće se i ovog vikenda.

Večeras u beogradskom klubu "Plastik light” je organizovana velika žurka na kojoj će muziku puštati di-džejevi Mirko & Meex.

Šarlot Kaziragi promoviše „Guči

Italijanska modna kuća "Guči” i Šarlot Kaziragi, kćerka princeze Karoline od Monaka, ugovorili su novu saradnju, objavila je Frida Đanini, kreativni direktor poznate kompanije.

Šarlot koja je lepotu nasledila od bake Grejs Keli je na na kraljevskom venčanju princa Alberta bila najslikanija osoba iz kraljevske familije.

Kim Katral planira da se uda četvrti put

Iako iza sebe ima već tri neuspešna braka, Kim Katral koja se proslavila ulogom Samante u seriji "Seks i grad” želi da se ponovo uda.

Kim koja ima pedeset pet godina je izjavila kako se raduje četvrtom braku. Za sada se ne zna tačno ko bi mogao da bude potencijalni budući suprug.

Povezane vesti: Đurin šareni svet Đurin šareni svet Đurin šareni svet Đurin šareni svet Đurin šareni svet

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Džoni Dep snima peti nastavak "Kariba"!

Izvor: S media, 08.Jul.2011

Holivudski glumac Džoni Dep potvrdio je da će glumiti i u petom nastavku "Pirata sa Kariba"!..Džoni Dep najavio je da će se snimati i peti deo filmske sage "Pirati sa Kariba", a u glumačkoj ekipi naći će se i on sam!..Međutim, oduševljenje obožavatelja kratko je trajalo jer je Dep izjavio da...

Nastavak na S media...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.