Besplatan ulaz na 50. Guču

Izvor: Vesti-online.com, 17.Jun.2010, 15:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Besplatan ulaz na 50. Guču

Jubilarni, 50. dragačevski sabor trubača u Guči održaće se od 13. do 22. avgusta, a pored nadmetanja najboljih majstora trube iz Srbije i inostranstva, publika će moći besplatno da uživa u koncertima Gorana Bregovića, Miroslava Ilića, Bobana i Marka Markovića, „Zvezda Granda“, Dejana Petrovića, Dejana Lazarevića i mnogih drugih.

- Obezbedili smo program i strateške partnere, sve je pripremljeno da >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Guča može da krene već sutra - najavio je na jučerašnjoj pres konferenciji Adam Tadić, direktor centra za kulturu, sport i turizam opštine Lučani. On je istakao da će svakog dana biti organizovan celodnevni program ispred Doma kulture, dok će u večernjim časovima koncerti biti na stadionu.

- Napravili smo takav program, da mladi i stari budu zadovoljni sadržajem, a moram da istaknem da postoji veliko interesovanje publike iz celog sveta - rekao je Tadić.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.