Izvor: S media, 15.Jan.2010, 13:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Od utorka vakcinacija djaka
Ministar prosvete Žarko Obradović izjavio da bi vakcinacija školske dece protiv novog gripa, koja prema najavi radne grupe treba da počne od utorka, mogla da se završi do kraja januara.
Obradović je rekao da bi u tom slučaju posledice širenja novog gripa "bile manje i znatno sprečene".
On je dodao da je školama prosledjeno uputstvo o programu vakcinacije koja će i dalje biti dobrovoljna uz saglasnost roditelja.
Vakcinacija >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << će se sprovoditi u domovima zdravlja a izuzetno će biti angažovane mobilne lekarske ekipe, rekao je on.
Obradović je izjavio da će do kraja januara biti odlučeno kako će deca nadoknaditi gradivo.
Pogledaj vesti o: Vakcinacija







