Dečak iz Gvatemale umro zbog gripa

Izvor: Radio Slobodna Evropa, 28.Dec.2018, 09:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dečak iz Gvatemale umro zbog gripa

Vlasti američke savezne države Novi Meksiko saopštile su da je obdukcijom utvrđeno da je osmogodišnji dečak iz Gvatemale koji je preminuo u američkom pritvoru imao grip. Ipak, u izjavi je navedeno da će za utvrđivanje uzroka smrti Felipea Gomesa Alonsa biti potrebno još testova. SAD: Drugo dijete umrlo u imigracionom pritvoru Vlasti su ranije saopštile da je dečak umro u bolnici, uz simptome koji su uključivali kašalj, povraćanje i groznicu. Nešto ranije, 8. decembra, u...
Pogledaj vesti o: Grip

Nastavak na Radio Slobodna Evropa...



Povezane vesti

Otkriveno od čega je bolovao DEČAK koji je preminuo u PRITVORU ZA MIGRANTE

Izvor: Blic, 28.Dec.2018

Obdukcijom je utvrđeno da je osmogodišnji dečak iz Gvatemale, koji je preminuo u američkom pritvoru za migrante, imao grip, saopštili su zvaničnici američke savezne države Novi Meksiko.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Slobodna Evropa. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Slobodna Evropa. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.