Izvor: Radio Slobodna Evropa, 28.Dec.2018, 09:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dečak iz Gvatemale umro zbog gripa
Vlasti američke savezne države Novi Meksiko saopštile su da je obdukcijom utvrđeno da je osmogodišnji dečak iz Gvatemale koji je preminuo u američkom pritvoru imao grip.
Ipak, u izjavi je navedeno da će za utvrđivanje uzroka smrti Felipea Gomesa Alonsa biti potrebno još testova.
SAD: Drugo dijete umrlo u imigracionom pritvoru
Vlasti su ranije saopštile da je dečak umro u bolnici, uz simptome koji su uključivali kašalj, povraćanje i groznicu.
Nešto ranije, 8. decembra, u...
Pogledaj vesti o: Grip
Nastavak na Radio Slobodna Evropa...
Otkriveno od čega je bolovao DEČAK koji je preminuo u PRITVORU ZA MIGRANTE
Izvor: Blic, 28.Dec.2018
Obdukcijom je utvrđeno da je osmogodišnji dečak iz Gvatemale, koji je preminuo u američkom pritvoru za migrante, imao grip, saopštili su zvaničnici američke savezne države Novi Meksiko.










