Izvor: 025info.rs, 11.Feb.2021, 12:36

Neiskustvo i umor presudili

ŽRK PRIGREVICA – JABUKA 18:25 (9:14) Rukometašice Prigrevice nisu uspele da ostvare podvig i savladaju prvog favorita Druge lige Sever, ekipu Jabuke iz istoimenog mesta. Prigrevčanke su dale sve od sebe, ali su mladost, nedostatak iskustva i umor učinile svoje, pa su bodovi otišli kod lidera na tabeli. U igri domaćih rukometašica vidna je bila želja za pobedom, pa su davale sve od sebe i sve do polovine prvog poluvremena, rezultat je bio izjednačen 6:6, ali je nakon toga utakmicom prevladalo mnogo veće iskustvo gošći, koje su to umele da iskoriste, pa su na odmor otišle sa pet golova prednosti. U nastavku su mlade Prigrevčanke prikazale veliku borbenost, ali i nagovestile da je pred njima sjajna budućnost i bez obzira na poraz devojčicama koje nastupaju u seniorskoj konkurenciji, ne može se ništa zameriti. Najefikasnija u redovima Prigrevčanki bila je i ovoga puta Milica Vujnović koja je postigla...

Nastavak na 025info.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 025info.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 025info.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.