Izvor: Danas, 07.Jun.2023, 12:10

Vladimir Orlić nastavio da deli selektivnu pravdu na sednici Skupštine Srbije, opozicija ga pita da li dobro čuje na oba uha

Na samom početku rasprave o formiranju Anketnog odbora, poslanici opozicije i vlasti ušli su u klinč oko toga da li je sistem zakazao ili ne, obzirom da je premijerka Ana Brnabić, dan nakon dva masakra tvrdila da sistem nije zakazao. Žestoku svađu vlasti i opozicije, pogrevao je i predsednik Skupštine Srbije, Vladimir Orlić, sarkastučnim komentarima na račun opozicije.

Nastavak na Danas...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.