Izvor: Danas, 09.Jan.2024, 13:25
Ponoš: Novi protest opozicije 16. januara
Lider opozicionog pokreta SRCE Zdravko Ponoš najavio je danas najavio protest opozicije, koji će se održati 16. januara na dan ubistva Olivera Ivanovića.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Ponoš: Protest opozicije 16. januara, na godišnjicu ubistva Olivera Ivanovića
Izvor: Radio 021, 09.Jan.2024
Lider opozicionog pokreta SRCE Zdravko Ponoš rekao je da će se protest opozicije održati u utorak, 16. januara na godišnjicu ubistva Olivera Ivanovića.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.














