Izvor: Blic, 06.Okt.2003, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Manje para, manje seksa?
Manje para, manje seksa? Eva Bobaček, student
- Ne slažem se sa tim. Ako ga volim mogu i ja da se snađem za pare. Nisam u fazonu da tip ima para i kola. Uopšte mi nije bitno i gde ćemo izaći.
Marko Savić, istoričar
- Ne. Ako devojka hoće da pristane na seks zbog para, treba da se ubije . Uvek može da se snađe bez para, samo treba biti kreativan. Bjanka Škrobonja, student
- Ne. Po meni je najpotrebnije da se prvo družimo, da postanemo >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << prijatelji. A za izlazak je čak dovoljna i šetnja. Steva Stojinov, penzioner
- Ja mislim suprotno, jer ljudi koji imaju para više su opsednuti biznisom. Mada, u kući je to drugačije. Kad se nema para, opšte je nezadovoljstvo.
Arleta Ajdić Lončar, filmski i tv producent
- Ne. Uvek može da se izađe i lepo provede bez para. Na primer, izlazak u kafić može da zameni šetnja, što ja lično više i volim. Zlatko Filičić, mašinac
- Zavisi da li si u dužoj vezi. Početno muvanje ne ide napamet. I ne može posle prvog sastanka devojka da se vodi kući, već je ponovo izvedeš tamo, vamo. Jelena Petrović, učenik
- Ne znači, jer pare uvek mogu da se nađu. Na primer, ponekad može i šetnja ali da je na moru.
Boško Vukčević, novinar
- Mislim da to nije presudno. Novac ima veliku ulogu ali nije najbitniji. Ako je čovek šmeker i ima šarma, njemu žena neće odoleti bez obzira što nema para. Ana Maksimović, učenik
- Ne mislim da manje para znači manje seksa. Svako ima para da se makar normalno obuče. A možemo i zajednički da isfinansiramo izlaske. Aleksandar Spasić, učenik
- Sve zavisi od devojke. Ako bi mi baš trebale pare pozajmio bih. Ipak, sada devojke traže da tip ima kola, kajle i pare. A ja nisam u tom fazonu.













