
Izvor: Danas, 07.Jun.2023, 23:36
Gašić doneo naredbu o produženju roka za predaju nelegalnog oružja
Ministar unutrašnjih poslova Bratislav Gašić doneo je naredbu o produženju roka za predaju nelegalnog oružja, potvrđeno je RTS-u u MUP-u.
Povezane vesti
Gašić doneo naredbu o produženju roka za predaju nelegalnog oružja
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 08.Jun.2023, 07:45
Ministar unutrašnjih poslova Bratislav Gašić doneo je naredbu o produženju roka za predaju nelegalnog oružja, objavljeno je u Službenom glasniku Republike Srbije.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.