Izvor: Blic, 03.Avg.2013, 17:29 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Put oko sveta za četiri minuta
Graham Hjuz iz Liverpula krenuo je na put oko sveta 1. januara 2009. godine i do sada je prešao oko 160.000 milja za 1.426 dana sa budžetom od 100 dolara nedeljno. Sad njegovi fanovi mogu da "obiđu" svet za samo četiri minuta zahvaljujući njegovom videu sa putovanja.
Graham je snimao dokumentarac počevši od prvog dana putovanja kada je krenuo iz svog rodnog grada. Do decembra prošle godin prešao je granicu Južnog Sudana, a zatim otvovrio šampanjac kako bi proslavio završetak svoje misije.
POGLEDAJTE VIDEO:
Najčitanije SADA:
Put oko sveta za četiri minuta
Izvor: Dzungla.org, 03.Avg.2013
Graham Hjuz iz Liverpula krenuo je na put oko sveta 1. januara 2009. godine i do sada je prešao oko 160.000 milja za 1.426 dana sa budžetom od 100 dolara nedeljno. Sad njegovi fanovi mogu da „obiđu“ svet za samo četiri minuta zahvaljujući njegovom videu sa putovanja.. OpširnijeBlic










