Vučić: Zapošljavanje najveći cilj Vlade

Izvor: RTS, 02.Okt.2013, 13:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vučić: Zapošljavanje najveći cilj Vlade

Zapošljavanje ljudi, svaki novi zaposleni i svaki novi radnik, najvažniji, najveći i najbolji rezultat i cilj Vlade Srbije, rekao vicepremijer Aleksandar Vučić.

Prvi potpredsednik vlade Aleksandar Vučić rekao je da su zapošljavanje ljudi, svaki novi zaposleni i svaki novi radnik, najvažniji, najveći i najbolji rezultat i cilj Vlade Srbije.

Vučić je na otvaranju fabrike "Magna siting" u Odžacima, poručio da će Vlada Srbije, onoliko koliko može, uzimati >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << od poreskih obveznika, kako bi pomogla razvoj ovakvih projekata.

"To je činila i to će činiti", rekao je Vučić i podvukao da će to raditi sa pokrajinskom vladom i lokalnim samoupravama.

Vučić je rekao da nikada neće praviti razliku ko je gde na vlasti, jer je "naš posao da pomognemo i razvijamo čitavu Srbiju".

Prvi potpredsednik Vlade Srbije zahvalio se vojvođanskom premijeru Bojanu Pajtiću koji je prisustvovao otvaranju fabrike, jer su zajedno učinili da se otvori fabrika koja će zaposliti oko 450 ljudi sa nadom da će doći do širenja kapaciteta.

Vučić je poručio da je Srbija sa fabrikom "Magna siting" bolja i drugačija zemlja nego bez nje.

Kompanija "Magna siting" Srbija baviće se proizvodnjom presvlaka za sedišta od tekstila i kože namenjenih automobilskoj industriji, a investicionim projektom predviđeno je ulaganje od pola miliona evra i otvaranje 450 radnih mesta, najavila je vladina Kancelarija za saradnju s medijima.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Vučić: Zapošljavanje najvažniji i najveći cilj Vlade, izbori nisu potrebni!

Izvor: Telegraf.rs, 02.Okt.2013

- Zapošljavanje ljudi, svaki novi zaposleni i svaki novi radnik je najvažniji, najveći i najbolji rezultat i cilj Vlade - rekao je vicepremijer Srbije

Nastavak na Telegraf.rs...

Vučić: Zapošljavanje najvažniji cilj Vlade

Izvor: RTS, 02.Okt.2013

Zapošljavanje ljudi, svaki novi zaposleni i svaki novi radnik, najvažniji, najveći i najbolji rezultat i cilj Vlade Srbije, rekao vicepremijer Aleksandar Vučić. ..Prvi potpredsednik Vlade Aleksandar Vučić rekao je da su zapošljavanje ljudi, svaki novi zaposleni i svaki novi radnik, najvažniji,...

Nastavak na RTS...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.